اشتغال

معاون وزیر کار گفت: می‌خواهیم به یک ادبیات مشترک برای اجرای سه برنامه اصلی اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و صیانت از اشتغال موجود دست یابیم.

به گزارش ایبِنا،  عیسی منصوری امروز در حاشیه نشست تخصصی تبیین برنامه اشتغال فراگیر سال ۹۶ که در استانداری تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: با اندکی تاخیر در آغاز برنامه ها مواجه هستیم اما وضع اشتغال در یکسال منتهی به تابستان ۹۶ نشان می دهد حدود ۸۰۰ هزار اشتغال ایجاد شده و این وضعیت مناسبی در کشور است و می کوشیم از ظرفیت های کشور به خوبی استفاده شود و نوسانات سه ماهه سوم و چهارم را مدیریت کنیم تا به عدد ۹۵۰ هزار اشتغال هدفگذاری شده برای سال ۹۶ در برنامه ششم دست یابیم.

وی با تاکید بر ضرورت برگزاری نشست های تبیین برنامه اشتغال فراگیر گفت: در برنامه اشتغال فراگیر فرض ما این بود امسال برای حدود ۲۰۰ هزار نفر از طریق افزایش میزان اشتغال پذیری اشتغال ایجاد کنیم و اشتغال زایی برای ۴۰۰ هزار نفر از طریق ایجاد فرصت های شغلی از جمله برنامه هاست.

معاون وزیر کار افزود: کوشش ما ایجاد مفاهمه بین دستگاه های مختلف در ابتدای کار است و سپس این ادبیات مشترک در جامعه هدف در نظر گرفته می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =