• ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • کد خبر: 79454
بیمه نوین

شرکت بیمه نوین با انتشار اطلاعیه رسمی در سامانه کدال اطلاعات خود را افشا و از پذیرش در بازار دوم فرا بورس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، شرکت بیمه نوین که نماد «نوین» در فرابورس معاملات آن انجام می شود امروز با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال اعلام کرد، درخواست پذیرش سهام شرکت بیمه نوین در فرابورس در جلسه ۳۰ آبان ماه ۹۶ هیات پذیرش فرابورس مطرح و با پذیرش این شرکت در بازار دوم فرابورس موافقت شد.

لازم به ذکر است بر اساس تصمیم هیات پذیرش فرابورس قبل از درج نام شرکت در فهرست نرخ های فرابورس و آغاز معاملات، بیمه نوین باید اطلاعات لازم و تعیین شده را ارائه کند.

آخرین اطلاعات مالی

در همین حال بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه نوین «نوین» که در فرابورس فعالیت دارد، متوقف است و هیچ معامله ای روی سهام آن صورت نمی گیرد.

همچنین آخرین تحولات جاری این سهم در بازار سهام نیز نشان می دهد : «P/E» سهام این شرکت ۲۱.۰۲ مرتبه و «EPS» آن نیز ۴۷ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

افزون بر این بر اساس گزارش ایبِنا، چهار سهامدار عمده شرکت بیمه نوین، شامل «بانک اقتصادنوین با ۱۹.۸۹۰ درصد، تامین سرمایه نوین با ۱۷.۸۷۰ درصد، تامین سرمایه بانک ملت با ۱۷۴.۶۶۰ درصد و صندوق سرمایه گذاری بازارگردانی نوین پیشرو با ۷ درصد» است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =