آتش سوزی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در پاساژی واقع در بازار تهران خبرداد و گفت: عملیات اطفاء حریق این آتش‌سوزی با ۷ ایستگاه آتش‌نشانی ۹ ساعت به طول انجامید.

به گزارش ایبِنا، جلال ملکی درباره حادثه آتش سوزی بازار حمام چال، اظهارداشت: در ساعت ۱:۲۸ دقیقه بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در بازار تهران-خیابان ۱۵ خرداد - بازار حمام‌چال به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ۷ ایستگاه به همراه تشک نجات، نردبان هیدرولیکی و چند خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک پاساژ ۳ طبقه با ۲ طبقه منفی که مملو از مغازه و انبار پارچه و پوشاک بود دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در ادامه گفتگو با فارس با اشاره به اینکه آتنش‌نشانان در کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه اعزام شده بودند، گفت: محل حادثه یک پاساژ قدیمی بود که به دلیل اینکه در موقعیت صعب‌العبوری وجود داشت دسترسی به آتش سخت شده بود ولی آتش‌نشانان توانستند با اطفاء حریق از داخل و خارج آتش را تحت کنترل قرار دهند و در ساعت ۱۰ صبح عملیات به پایان رسید و از گسترش آتش و سرایت به دیگر مغازه‌ها جلوگیری شد.

وی ادامه داد: این حادثه خسارت مالی بسیاری برجای گذاشت و ۳ نفر از نگهبانان این پاساژ نیز سلامت از محل حادثه خارج شدند.

به گفته ملکی هر ۳ طبقه این پاساژ دچار حریق کامل شده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =