• ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر: 82463
بانک آینده

بانک آینده از نظر شاخص میزان فروش و درآمد به رتبه دهم و از منظر شاخص ارزش افزوده رتبه ششم در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران کسب کرد و به عنوان شرکت پیشرو ایرانی در سال ۹۶ انتخاب شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک آینده، سازمان مدیریت صنعتی ایران، از سال ۱۳۷۷، رتبه ­بندی شرکت­ های برتر ایران را هر ساله (IMI-۱۰۰) انجام داده است. این رتبه ­بندی، با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و بررسی مستندات مربوط؛ ضمن ترسیم فضای روشن­ تر از اقتصاد کشور، شناخت و درک دقیق­ تری از مقیاس، ساختار و سلامت مالی و اقتصادی بنگاه ­های بزرگ کشور را  ارائه می‌دهد.

در بیستمین سال رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران در سال ۱۳۹۶، بانک آینده موفق شد؛ به‌ مانند سال ۱۳۹۵، براساس روند رشد چهار ساله اخیر؛ دوباره به عنوان یکی از شرکت ­های پیشرو ایران انتخاب شود. مضافا اینکه از نظر شاخص میزان فروش و درآمد؛ با ۸ پله صعود از رتبه هجدهم در سال ۱۳۹۵، به رتبه دهم در سال جاری و همچنین از نظر شاخص ارزش افزوده (سهم بانک از تولید ملی و میزان اثرگذاری آن در اقتصاد کشور)، رتبه ششم در بین صد شرکت برتر ایران را، کسب نماید.

در مراسمی که به‌ همین منظور توسط سازمان مدیریت صنعتی، در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶.۱۱.۲۹ در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای ج. ا. ایران، با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت‌های برتر برگزار شد؛ لوح و تندیس مربوط توسط جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، به جناب آقای محمدعلی بهزادان نایب رییس هیات مدیره بانک آینده، اهدا شد.

موفقیت ­های ملی و بین­ المللی بانک آینده در سال ۱۳۹۶، به ویژه انتخاب بانک آینده به‌عنوان برترین بانک تحول­ ساز سال ۲۰۱۷ میلادی خاورمیانه توسط موسسه بین­ المللی یورومانی، معرفی به‌ عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط نشریه معتبر بین­ المللی بنکر وابسته به فایننشیال تایمز و هم­چنین دریافت سه جایزه ملی: بانک پیشرو؛ رتبه دهم صد شرکت برتر و رتبه ششم در خلق ارزش افزوده در اقتصاد کشور؛ از سازمان مدیریت صنعتی ایران، نشانگر توان و استحکام مالی بانک آینده، نقش‌آفرینی آن در اقتصاد ملی و جایگاه ممتاز بانک آینده در اذهان جامعه و مردم عزیز ایران است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =