بورس

معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران از عرضه سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نام تجاری «سپ» در هفته آینده خبر داد.

به گزارش ایبِنا به نقل از سنا، علی صحرایی با بیان اینکه درج شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد «سپ» در فهرست شرکت های پذیرفته شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران پیشتر انجام شده بود، ‌ گفت: این شرکت در صورت برگزاری معارفه و تکمیل مدارک ‌درخواستی در هفته آینده عرضه اولیه خواهد شد.

وی همچنین روش این عرضه را ثبت سفارش دفتری یا «بوک بیلدینگ» اعلام کرد و گفت: در روز عرضه اولیه بر اساس قانون ۱۰ درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان به روش ثبت سفارش دفتری و با دامنه قیمتی مشخص وارد بازار خواهد شد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان که در تاریخ سوم آبان ماه امسال با شماره ۱۱۵۴۱ موفق به پذیرش در بورس شده‌ بود در حوزه «کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن»، گروه و طبقه «مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار» فعال است.

لازم به ذکر است، «سپ» در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب و کار خود و با هدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده است.

این شرکت با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی با شراکت عمده بانک سامان و بانک رفاه، رتبه دوم سهم از بازار خدمات پرداخت الکترونیک کشور را از طریق بسترهای دستگاه کارت‌خوان‌ (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) و درگاه پرداخت موبایلی (#۷۲۴*) در اختیار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =