بانک صادرات ایران

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه، بسیجیان بانک صادرات ایران در قالب کاروان «راهیان نور» از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، کاروان بسیجیان بانک صادرات ایران متشکل از اعضای بسیج ستاد مرکزی و استان تهران به مناسبت اعیاد شعبانیه، میلاد مبارک سیدالشهدا (ع) و حضرت اباالفضل‌العباس (ع) (روز پاسدار و روز جانباز) و همچنین در آستانه فرا رسیدن ولادت امام زمان(عج)، در یک اردوی ٣ روزه با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور، یاد و خاطره حماسه‌ها و جانفشانی های رزمندگان غیور کشور را گرامی داشتند.

بنا بر این گزارش مناطق عملیاتی فتح‌المبین، فکه، هویزه، شلمچه، اروندرود، طلائیه و سایر مناطق عملیاتی جنوب مقصد بازدید کاروان بسیجیان بانک صادرات ایران بود که با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر دفاع مقدس و درس گرفتن از رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اسلام انجام شد.

سردار هادی اسماعیل‌زاده از سرداران دفاع مقدس در این بازدید با بیان منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه «راهیان نور یک فناوری است و جنگ گنج است و آیا توانسته ایم آن را استخراج کنیم»، به روایت موقعیت استراتژیک منطقه عملیاتی فتح‌المبین پرداخت و گفت: مهمترین درس از حضور در کاروان‌های «راهیان نور»، ایستادگی در برابر فشارهای بیرونی در عرصه‌های مختلف و پیشرفت کشور است و راه پیش رو همان راه دفاع مقدس است که باید به جوانانمان، اراده و عظم مقاومت تا رسیدن به پیروزی نهایی را آموخت.

وی افزود: پیروزی های آینده مردم ایران در گرو درس گرفتن از رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است که در قالب کاروان‌های «راهیان نور» می‌توان به بخش عظیمی از این ظرفیت دست یافت.

وی در خاتمه با نقل قولی دیگر از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «فلسفه راهیان نور زیارت با معرفت است» گفت: به مناطق عملیاتی باید با چشم دل آمد نه با چشم سر.

گفتنی است، بسیجیان و ایثارگران بانک صادرات ایران در قالب گردان های عاشورا حضور مستمری در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی داشته اند به نحوی که این بانک ٩٥ شهید دفاع مقدس، منا و  مدافع حرم تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =