بانک صادرات

​تامین مالی بالغ بر ١٢٠ طرح بزرگ ملی در حوزه های مختلف اقتصادی طی سال ٩٦ در بانک صادرات ایران به تصویب رسید و برنامه ریزی برای سود آوری، حمایت از تولید داخلی، صنعت و اشتغال با جدیت دنبال می شود.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، بزرگترین بانک خصوصی کشور با قدمت ٦٦ ساله خود همچنان مرجع تامین مالی بسیاری از پروژه های زیر بنایی و مادر تخصصی کشور است که ضمن حفظ اعتماد مردم، بیشترین تاثیر گذاری را در تحولات اقتصادی بر جای نهاده است. در این راستا طی سال ٩٦ بیش از ١٢٠ طرح در بخش های مختلف اقتصادی نظیر صنعت، خدمات، کشاورزی، تجارت و بازرگانی و ... جهت اخذ تسهیلات بلندمدت (سرمایه ثابت) در ارکان اعتباری بانک به تصویب رسیده که ضمن افزایش درآمدهای مطمئن برای بانک، چشم انداز روشنی از توسعه اقتصادی و تولید را در استان های مختلف ایجاد کرده است.

بنا براین گزارش، مشارکت بانک در احداث نیروگاه های سیکل ترکیبی در مناطق مختلف از جمله خراسان رضوی، اصفهان، بوشهر، کرمانشاه، یزد و ... همچنین حضور حمایتی در طرح های مختلف پتروشیمی نظیر پتروشیمی داراب، فسا، جهرم، فیروزآباد و ... با هدف کمک به تحقق اهداف کلان اقتصادی و یافتن بازار های صادراتی در تصویب این طرح ها مورد توجه بوده است.

در همین حال، انعقاد تفاهم نامه مشترک بین بانک و سازمان ها و ارگان های مختلف از جمله سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صندوق توسعه صنایع دریایی در بنادر مهم کشور از جمله شهید رجایی، چابهار، بندر بوشهر، بندر انزلی، بندر امیر آباد و سایر بنادر کشور طرح های مختلفی در زمینه خرید تجهیزات بندری، خرید و ساخت شناورهای مختلف، ارائه خدمات دریایی و ... مصوب و به بهره برداری رسیده است.

توجه به بخش گردشگری با تصویب ٣٠ طرح بزرگ جهت ساخت هتل و مجتمع های بین راهی و تفریحی در استان های خراسان رضوی، فارس، مازندران، تهران، گیلان، هرمزگان، قزوین، یزد، کرمان، خوزستان از یک سو و اهمیت دادن به بهداشت و درمان کشور در تصویب طرح های بزرگ جهت احداث بیمارستان، مراکز دیالیز و درمان بیماران سرطانی در آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، تهران و مازندران نشان دهنده تمرکز ارکان اعتباری بانک بر عمل به مسئولیت های اجتماعی و ظرفیت های اقتصادی کشور بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =