عبدالناصر همتی

رییس کل بیمه مرکزی در نامه از همکاری و همراهی مدیران دفتر تالیف کتاب های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، برای اجرای طرح تقویت دانش بیمه ای دانش آموزان تقدیر کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی و امور بیم الملل بیمه مرکزی، عبدالناصر همتی در نامه ای از همکاری و همراهی مدیران دفتر تألیف کتاب های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، تألیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش و دفترتکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای طرح تقویت دانش بیمه ای دانش آموزان تقدیر کرد.

رییس شورایعالی بیمه در این پیام از توجه و عنایت ارزشمند متولیان آموزش و پرورش به موضوع بیمه و تلاش برای تقویت دانش بیمه ای آینده سازان کشور تقدیر کرد و گفت: طرح تقویت دانش بیمه ای دانش آموزان، آینده ای امن تر و فردایی مطمئن تر را برای نوگلان این سرزمین، نوید می دهد.

وی در ادامه افزود:امیدوارم با اتکال به خداوند سبحان و در سایه پشتکار، دانش و تجربه مدیران آموزش و پرورش، شاهد رشد و بالندگی ایران عزیز در همه عرصه ها باشیم.

لازم به ذکر است بیمه مرکزی در راستای فرهنگ سازی مناسب و اثربخش در گسترش فرهنگ بیمه از مهرماه سال ۱۳۹۳ تعامل با آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی را آغاز کرده که ایجاد رشته بیمه و بانکداری، گنجاندن مفاهیم مرتبط بیمه ای در مجموعه کتاب های همراه هنرجو و تعامل مستمر کارشناسان بیمه در تدوین متون بیمه ای برای دانش آموزان فنی و حرفه ای را به همراه داشته است.

همچنین درج مطالب بیمه ای در کتاب های «مدیریت خانواده و سبک زندگی» و «تفکر و سبک زندگی»دوره متوسطه نظری از دستاوردهای دیگر تعامل گسترده بیمه مرکزی با آموزش وپرورش به حساب می آید.

در همین راستا چاپ ۳۳ عنوان از سری کتاب های آموزشی و تربیتی «بیمه برای کودک» و «بیمه برای همه» در کتابنامه ­های رشد، اجرای برنامه آموزشی و ترویجی «ب مثل بیمه» در برخی مدارس تهران و شهرستانها و انتشار مطالب بیمه ای در ۴ عنوان از سری نشریات رشد، از دیگر اقدامات مشترک بیمه مرکزی و آموزش و پرورش بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =