• ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • کد خبر: 88318
طرح

تعداد ۸۳میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.

به گزارش ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی تعداد ۸۳میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۲۷هزار و ۱۳۳میلیارد ریال در ۴میلیون و ۷۹۷هزار و ۷۰۵دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۵۳میلیارد و ۱۷۵میلیون سهم به ارزش ۱۱۱هزار و ۸۷۵میلیارد ریال در ۲ میلیون و ۱۷۴هزار و ۵۷۹ نوبت در بازار اول؛ ۲۹میلیارد و ۱۶۲میلیون سهم به ارزش ۷۴هزار و ۹۴۹میلیارد ریال در ۲میلیون و ۵۵۴هزار و ۷۷۰ نوبت در بازار دوم؛ ۲۹میلیون سهم به ارزش ۲۸هزار و ۲۶۲میلیارد ریال در ۱۰هزار و ۸۳۷نوبت در بازار بدهی؛ ۲ میلیون سهم به ارزش ۱۵میلیارد ریال در ۵۵۳ نوبت در بازار مشتقه و یک میلیارد و ۱۷۹ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲هزار و ۳۲ میلیارد ریال در ۵۶هزار و ۹۶۶ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۳ هزار و ۲۱۵ واحد افزایش معادل ۱۳.۷ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۰۹هزار و ۵۰۵ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۱هزار و ۹۰۹واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۴هزار و ۷۱۱واحد افزایش مواجه شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =