توکلی

عضو هئیت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: این بانک پیشتاز عرصه شفافیت در شبکه بانکی کشور بوده و در دوسال گذشته اولین بانکی است که مجمع عمومی عادی خود را بدون هیچ بندی برگزار می‌کند.

به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، عیسی امامی طی سفری به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از دوایر ستادی و شعب استان قزوین بازدید کرد. ارزیابی آمار عملکرد شعب استان در حوزه جذب منابع و بازاریابی، کنترل بهینه مصارف، بررسی پتانسیل های موجود در هر شعبه و ارزیابی عملکرد استان در اجرای طرح های مختلف از اهداف این بازدید ها بود.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور در تمامی شعب استان و گفتگوی نزدیک با همکاران شعبه به بررسی عملکرد آنان پرداخت و راهکارهای لازم برای حرکت پرشتاب تر در مسیر دستیابی به اهداف عالیه بانک را اظهارداشت.

وی آشنایی با پتانسیل های منطقه تحت پوشش هر شعبه، تسلط کامل بر آمارها و ارقام مرتبط با نظام بانکی و استفاده از اساتید، کارشناسان و متخصصان حوزه بانکی را راهگشای رسیدن به اهداف برشمرد و گفت: کارکنان باید در ارزیابی شبکه بانکی کشور دیدگاه روشن و شفافی را عرضه کنند.

شایان ذکر است، در این بازدیدها حسن میرزا عبدالهی‌ها مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان قزوین نیز حضور داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =