پزشکیان

نایب رییس مجلس آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری با موضوع پرداخت سپرده ها تا سقف یک میلیارد تومان را تشریح کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران قوا برای پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری، گفت: با تغییر رییس کل بانک مرکزی، حنیفی جایگزین حیدری در بخش نظارت بانک مرکزی شده که هم اکنون در حال استخراج و جمع بندی پرونده پرداخت به سپرده گذاران  موسسات مالی و اعتباری  از ابتدا تاکنون است.

نایب رییس مجلس، با بیان اینکه نمایندگان سران سه قوه در حال پیگیری پرداخت و تسویه مطالبات سپرده  گذاران موسسات مالی و اعتباری تا سقف یک میلیارد تومان هستند، افزود: بانک ها باید تاکنون مطالبات سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان را تسویه می کردند اما همچنان برخی سپرده های برخی افراد تا سقف یک میلیارد تومان پرداخت نشده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، تصریح کرد:  مقرر شد که در جلسه هفته جاری تمامی اطلاعات پرداخت ها به هیئت نمایندگان سران سه قوه ارائه تا مشخص شود مطالبات چه تعداد از سپرده گذاران پرداخت شده و چه میزان باقی مانده اند تا مطالبات این افراد نیز پرداخت شود.

شایان ذکر است که تیر ماه سال جاری بود که پس از امضای روسای قوای سه گانه روند پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری تا سقف یک میلیارد تومان آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =