• ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • کد خبر: 94514
خوانساری

رییس اتاق بازرگانی تهران از تشکیل کارگروه هایی برای بررسی مشکلات اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ‌ایبِنا، مسعود خوانساری صبح امروز (سه شنبه) و در نشست هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: هفته جاری همایش مقابله با فساد با حضور معاون حقوقی رییس جمهوری و مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه با حضور وزیر صنعت برگزار شد.

وی با اشاره به جلسه هیات نمایندگان با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در اتاق تهران اظهار داشت: قرار شد کارگروه هایی را برای بررسی مشکلات اقتصادی تشکیل داده و با معاون اول رییس جمهور به عنوان فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی همکاری داشته باشیم.

رییس اتاق تهران به لایحه بودجه سال آینده اشاره کرد و گفت: بودجه، تورم و رکود وضعیت خوبی ندارند و برای اینکه بذر ناامیدی بیشتر نشود، سکوت می کنم. وی ادامه داد: امیدوار هستم که تا ماه آینده گشایشی ایجاد شود.

فرهاد فزونی عضو هیات نمایندگان نیز در سخنانی در این نشست گفت: روزانه در کشور ۵ میلیون لیتر بنزین سوپر می فروشد ولی دولت حتی حاضر نیست نرخ بنزین سوپر را از ١٢٠٠ تومان بالاتر ببرد.

وی افزود: قانون منع به کار گیری بازنشستگان تصویب شد اما برخی دستگاه ها قانون را دور می زنند. نشست هیات نمایندگان امروز اتاق تهران با حضور مرتضی شهیدزاده رییس صندوق توسعه ملی در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =