بانک ملی ایران در قاب ایبِنا

بانک ملی ایران باهمراهی واعتماد مشتریان گرانقدر،بیشترین سهم منابع از سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلندمدت و سپرده قرض الحسنه پس انداز در میان نظام بانکی را در ۸ ماه ابتدای سال به خود اختصاص داد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور با سهم ۲۴/۴ درصدی، رتبه اول مجموع چهار سپرده موثر اعم از سپرده های سرمایه گذاری بلندمدت، کوتاه مدت و قرض الحسنه جاری و پس انداز را در میان بانک های عضو شورای هماهنگی بانک ها در اختیار دارد. مانده این نوع سپرده ها نسبت به پایان سال ۹۶ به میزان ۱۱/۸ درصد افزایش داشته است.

بانک ملی ایران در این مدت، در سپرده قرض الحسنه پس انداز با سهم ۲۶/۹۶ درصدی، سپرده سرمایه گذاری بلند مدت با سهم ۲۹/۶۶ درصد و در سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت با سهم ۱۸/۷۱ درصدی رتبه اول بانک های مذکور را در اختیار دارد.

این آمار حاکی از آن است که مجموع سپرده های قرض الحسنه پس انداز بانک در مدت مذکور نسبت به اسفندماه سال ۹۶ از ۱۷/۴ درصد رشد برخوردار بوده است که این امر نشان از خیرخواهی مشتریان گرانقدر دارد. این بانک در آبان ماه امسال ۲۳/۱۹ درصد از مجموع کل سپرده های بانک های مذکور را در اختیار داشته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =