مدیرعامل بانک دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون» از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کرد

به مناسبت آغاز سال نو میلادی، مدیرعامل بانک دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون» از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کرد.

به گزارش ایبِنا از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ به مناسبت میلاد خجسته حضرت عیسی مسیح (ع) و همچنین آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی، محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه احمد حشمی پور، مدیرکل حوزه مدیریت و حسن عباسیان، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ۹ دی با خانواده شهید «ژرژ کشیش هارطون» از شهدای جنگ تحمیلی دیدار کردند.
قربانی در این دیدار با اشاره به نقش اقلیت های مذهبی در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع‌مقدس گفت: هموطنان مسیحی و سایر اقلیت های مذهبی در طول جنگ تحمیلی برای دفاع از میهن اسلامی به مقابله با دشمنان پرداختند و با جوانمردی و شهامت در برابر زورگویی های رژیم بعثی عراق و کشورهای استعمارگر به خصوص آمریکای جنایتکار ایستادگی کردند.
مدیرعامل بانک دی در ادامه سخنانش از روحیه دشمن ستیزی و دلاورمردی های شهدای گران قدر جنگ تحمیلی یاد کرد و افزود: امید است جوانان برومند ایران با مطالعه و آشنایی با زندگی نامه جوانانی که جان بر کف به جنگ با دشمن پرداختند، بتوانند پیرو راه آن ها باشند و از ایثار و ازخودگذشتگی آنها درس بیاموزند.
در این دیدار، مادر شهید «ژرژ کشیش هارطون» ضمن قدردانی از حضور و ابراز لطف مدیرعامل بانک دی به شهدای اقلیت های مذهبی گفت: شهید «ژرژ کشیش هارطون» در حالی به صورت داوطلبانه برای حضور در جبهه های جنگ اعلام آمادگی کرد که به دلیل از دست دادن پدر، سرپرست خانواده بود اما با عشق برای ایران اسلامی در کنار هم رزمانش علیه ظلم جنگید و شهد شهادت را نوشید.
گفتنی است؛ شهید «ژرژ کشیش هارطون» در سال ۱۳۶۷ و در آخرین روزهای جنگ تحمیلی در درگیری با منافقان در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =