بورس کالا

بیش از ۴۰۰ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۶ هزار میلیارد ریال در بورس کالا در هفته منتهی به ۲۰ دی ماه مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش ایبِنا، در تالار محصولات صنعتی و معدنی در هفته گذشته، ۱۹۴ هزار و ۳۱۹  تن انواع کالا به ارزش ۷ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال معامله شد. بر اساس ایرن گزارش، در این تالار ۱۸۸ هزار و ۴۱۰ تن فولاد، ۲ هزار و ۲۸۰ تن مس، ۳ هزار و ۵۰۰ تن آلومینیوم، یک کیلوگرم شمش طلا، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۰۶ هزار و ۶۰۸ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸هزار میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار ۷۷ هزار و ۷۲۵ تن وکیوم باتوم، ۵۲ هزار و ۴۹۷ تن قیر، ۴۷ هزار و ۹۶۰ تن مواد پلیمری، ۲۲ هزار و ۱۰۸ تن مواد شیمیایی، ۶ هزار و ۳۷۰ تن گوگرد، ۱۴۰ تن آرگون و۲۵۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالا نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۲ هزار و ۲۹۴ تن ذرت دانه ای در قالب گواهی سپرده کالایی بود. همچنین ۴۴۲ تن کالا به ارزش ۴۸ میلیون ریال در بازار فرعی بورس کالا به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =