مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نمی‌توان درباره راه‌اندازی سامانه املاک و اسکان زمان مشخص کرد، گفت: مردم از ما انتظار تولید مسکن دارند.

 به گزارش ایبِنا، سیدمازیار حسینی در پاسخ به این سئوال که راه اندازی سامانه املاک چه زمانی خواهد بود گفت: در مدت کوتاهی که در معاونت مسکن و ساختمان مشغول هستم به مطالعه کارهایی که باید انجام شود و اولویت بندی کنیم پرداخته‌ام.

وی افزود: نظر وزیر راه و شهرسازی این است که معاون مسکن و ساختمان به عنوان هماهنگ کننده دستگاه ها و سایر معاونت های حوزه مسکن فعالیت کند که در این حوزه، شرکت بازآفرینی شهری، سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت عمران شهرهای جدید و بانک عامل بخش مسکن دیده شده و قرار است میان این دستگاه ها هماهنگی ایجاد کنیم.

حسینی ادامه داد: آنچه برای مردم اهمیت دارد تولید مسکن است و اسم شرکت ها و معاونت ها اهمیتی ندارد. زمانی این اسامی دارای اهمیت می‌شود که به تولید محصول منجر شود. در آینده‌ای نزدیک قصد داریم این مسائل را ساماندهی کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که در چه تاریخی این سامانه نهایی و به نتیجه می رسد؟ گفت: هیچ موقع از من نمی توانید تاریخ دریافت کنید باید ببینیم هدف از این سامانه چیست و به چه دردی می خورد، اما در آینده زمان قابل قبولی برای تعیین تاریخ تکمیل سامانه املاک اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =