اموال تملیکی

نشست قرارگاه هیات اندیشه‌ورزی مرکز مقاومت بسیج وزارت اقتصاد در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار و بر نقش این سازمان در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی تاکید شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، علیرضا زمانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج و مسئول قرارگاه هیات اندیشه ورزی مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی در جلسه ای که روز گذشته در ساختمان مرکزی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اعضای کمیته اندیشه ورزی این سازمان داشت، بر نقش پُر اهمیت و تاثیرگذار کارکنان متخصص، متعهد و ولایتمدار اموال تملیکی که غالباً از بازماندگان پُر افتخار ۸ سال دفاع مقدس هستند در شرایط تحریم ها و جنگ اقتصادی تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تشکیل هیات اندیشه ورزی در وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: در این شرایط که دشمنان هر لحظه از حربه جدیدی برای ضربه زدن به نظام مقدس و مردم عزیزمان استفاده می کنند، ما باید با تشکیل اتاق های فکری مانند هیات های اندیشه ورزی، سعی کنیم ارتباط بدنه کارشناسی سازمان ها را با کانون های تصمیم گیر بیشتر کنیم تا بتوانیم به سرعت مشکلات و موانع پیش روی سازمان ها را از سر راه برداریم؛ چرا که با به حرکت درآمدن نیروی محرک بسیج در سازمان ها است که تولید و اقتصاد کشور به گردش درمی آید.

زمانی اظهار داشت: شرایط تحریم و مقابله با آن یک جنگ تمام عیار اقتصادی است که آمریکای جنایتکار با همکاری کشورهای غربی علیه کشور ما شروع کرده است؛ اما با توکل بر خداوند متعال و تجربیاتی که طی ۴۰ سال گذشته کسب کرده ایم همانند ۸ سال دفاع مقدس، با درایت و امید به آینده و سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب بزرگ، سربلند و پیروز خواهیم شد.

وی در پایان سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای هیات اندیشه ورزی سازمان اموال تملیکی گفت: این سازمان از  توان کارشناسی، متعهد و متخصص برخوردار است و در صورت تقویت زیرساخت های فنی و نرم افزاری مورد نیاز توانایی قبول وظایفی بیشتر و مهم تر را نیز دارد.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، گزارشی از اهم فعالیت ها و برگزاری جلسات و نتایج به دست آمده توسط اعضای کمیته هیات اندیشه ورزی پایگاه بسیج سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرائت و به صورت کتبی ارائه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =