لوگو نهایی بانک ها

بانک‌ها به دنبال آخرین تحریم ایران از سوی آمریکا بیانیه مشترکی منتشر کردند.

به گزارش ایبِنا، به دنبال تحریم اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی ایالات متحده آمریکا، بانک‌ها بیانیه‌ مشترکی منتشر کردند که متن آن به شرح زیر است:

نظام جمهوری اسلامی، نظام ارزشمند مقاومت متکی به مکتب الهی و ارزشهای انسانی است که در برابر دشمنان صف کشیده مردم شریف ایران اسلامی از آرمانهای خود با قدرت دفاع می کند. بی شک. یکی از ارکان اصلی مقاومت در طول عمر با برکت نظام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به تعبیر امام راحل(ره) امر "سپاه نبود، کشور هم نبود".

اکنون که رژیم مستبد آمریکای جهانخوار به عنوان دشمن قسم خورده این مرز و بوم، به دلیل شدت مصبانیت از ناکامی های متعدد در رسیدن به اهداف شوم خود، از آخرین تیرهای ترکش خویش استفاده کرده و با نابخردی تمام و ژیر پا گذاشتن تمامی قوانین و مناسبات بین المللی، نهاد رسمی و ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست جعلی و بی اعتبار تروریسم خود قرارداده است.

مدیران و کارکنان نظام بانکی کشور که پیش و پیش از بسیاری از سازمان‌ها، طعم ناگوار محدودیت های ظالمانه و تحریم ها راه حتی در انتقال کمک های مردمی ایرانیان خارج از کشور و انسان دوستانه دنیا به سیل زدگان حادثه اخیره چشیده و علیرغم تمامی محدودیت های بین المللی تلاش کرده تا نقش گره گشایی از مسائل اقتصادی و گردش مالی کشور را با تمام توان ایفا کند.

اقدام اخیر دولت و رژیم ستمگر آمریکا را محکوم کرده و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش موثر و سازنده آن در برقراری امنیت و آرامش کشور و منطقه، اعلام داشته و مزید توفیقات فرماندهان و نیروهای ایثارگر سپاهی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا را از خداوند متعال خواستار است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =