جشنوتره عکس رو زمعلم بانک سرمایه

بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به مقام معلمان ارجمند، به عنوان یکی از سرمایه های اصلی توسعه و آبادانی کشور، مسابقه عکس اینستاگرامی با عنوان #معلم_محبوب_من را به همراه جوایزی ارزنده برگزار می کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به مقام معلمان ارجمند، به عنوان یکی از سرمایه های اصلی توسعه و آبادانی کشور، مسابقه عکس اینستاگرامی با عنوان #معلم_محبوب_من را به همراه جوایزی ارزنده برگزار می کند.

این بانک به مناسبت روز معلم و در فراخوانی گسترده، از تمامی دانش آموزان عزیز در سطح کشور دعوت می کند تا در مسابقه عکاسی اینستاگرامی بانک سرمایه با جوایزی ویژه شرکت نمایند.

دانش آموزان عزیز می توانند از روز پنج‌شنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت تا روز جمعه مورخ ۱۷ خرداد ماه از لحظات حضور در کنار معلم دلسوز و مهربان خود عکس گرفته یا نقاشی نمایند و سپس آن عکس ها و تصاویر نقاشی ها را در صفحه اینستاگرام خود با درج دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه به اشتراک بگذارند. بانک سرمایه با استفاده از داورهای حرفه ای آثار را بررسی نموده و در روز پنج شنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه نفرات برتر را معرفی می نماید.

روند اجرایی این مسابقه :

- دانش آموزان سال های هفتم تا دوازدهم:

هر دانش آموز با یکی از معلمان محبوب و دلسوز خود یک عکس به یادگار گرفته و با دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذارد.

- دانش آموزان سال های اول تا ششم:

در این قسمت از مسابقه، دانش آموزان می بایست نقاشی خود را در برگه A۴ نقاشی کنند ویک جمله به پاس قدردانی از معلم خود بالای صفحه نقاشی بنویسند و از نقاشی خود عکس بگیرند و در صفحه اینستاگرام با دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه منتشر کنند.

شرایط شرکت در مسابقه:

فالو کردن صفحه اینستاگرام بانک سرمایه به آدرس banksarmaye

درج دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه بصورت توامان در زیر عکس

صفحه اینستاگرام شرکت کننده نباید private باشد تا داوران امکان مشاهده و داوری عکس را داشته باشند.

شرکت کننده می باید اصل عکس را تا روز اهدای جوایز نزد خود نگه داشته و در صورت برنده شدن آن را ارائه دهد (منظور از اصل عکس، حالت قبل از ادیت در اینستاگرام می باشد).

مسئولیت و مالکیت حقوقی عکس های شرکت داده شده برعهده شرکت کنندگان است.

عکس ها باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با شئون اخلاقی و اعتقادی جامعه سازگار باشد. عکس های خارج از چارچوب فوق از مسابقه حذف می گردد.

گفتنی است در فرایند داوری، ۷۰ عکس یا نقاشی برگزیده شده و به ۷۰ دانش آموز صاحب آثار مذکور کارت هدیه ۲ میلیون ریالی و به ۷۰ معلم محبوب حاضر در آثار برگزیده کارت هدیه ۵ میلیون ریالی تقدیم می گردد.

بی شک این برنامه ادای احترام کوچکی از سوی بانک سرمایه به قشر فرهیخته ای خواهد بود که با تلاش های مجدانه خویش می کوشند تا علم و فرهنگ را به بستری برای پیشرفت و توسعه این سرزمین مبدل سازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =