• ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
  • کد خبر: 99791
DC

باشگاه دیجیتال با هدف اطلاع رسانی پویا در حوزه بانکداری الکترونیک و فناوری نوین ارتباطات و همچنین فراهم آوردن بستر تبادل و ایجاد تحولات بنیادین اطلاعات در شبکه خبری ایبِنا آغاز به کار کرد.

به گزارش ایبِنا، با توجه به اینکه ابزارهای فنآوری در حوزه‌های مختلف به خصوص بانکداری الکترونیک راهبردهای جدیدی را ایجاد و ساختارها را دگرگون کرده است رسانه‌ها می‌توانند در این زمینه نقش پویایی ایفا کنند.

فنآوری‌های نوین در حوزه بانکی و ارتباطات اگرچه امکان انجام سهل بسیاری از امور و ارتقای قابل توجه بهره‌وری را فراهم آورده است، اما به نوبه خود با دگرگون ساختن بسیاری از زیرساخت‌ها  تأثیراتی عمیق بر صحنه اقتصاد کشور داشته است.

 از آنجایی که سرعت و وسعت دامنه تحولات، جذابیت، تنوع و تاثیر قابل توجه ابزارهای نوین در این بخش نیازمند نگاه ویژه و خاص در این زمینه است شبکه خبری ایبِنا قصد دارد با برگزاری میزگردها و مصاحبه‌های تخصصی، گام جدیدی را برای ارتقای سطح علمی و خبری در این بخش بردارد لذا در همین زمینه اتاق فکری متشکل از دست اندکاران و نخبگان این حوزه تشکیل تا بر اساس رهنمودهای آن گام‌های جدیدی را در حوزه اطلاع رسانی بانکداری الکترونیک و فناوری اطلاعات بردارد.

اهداف راه اندازی کلوب دیجیتال

۱٫      جریان سازی و ایجاد بستر مناسب جهت تولید و توسعه محتوا در حوزه بانکداری الکترونیک و فناوری اطلاعات

۲٫      ایجاد جایگاهی برای عرضه و ارزیابی سیاست‌های مربوط به این حوزه

۳٫      فراهم کردن فضای علمی و هم‌افزایی میان سیاست‌گذاران و دریافت‌کنندگان خدمات

۴٫      بستر سازی و فراهم  کردن زمینه‌ لازم جهت تصمیم گیری مناسب در این حوزه

۵٫      ایجاد بستر  مناسب گفت وگو ارتباط و تعامل میان فعالان به منظور بالا بردن سطح کیفی محصولات تولید شده در داخل کشور

شبکه خبری ایبِنا از مسولان، سیاست‌گذاران، دست‌اندکاران حوزه بانکداری الکترونیک و فناوری اطلاعات و همچنین رسانه‌های فعال در این حوزه دعوت می‌کند تا در این مسیر همراه رسانه مرجع نظام بانکی باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =