بازدید نجفی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون از شرکت‌های تولیدی استان قم

نجفی عضو هیات مدیره، مدیر امور بانکداری شرکتی و مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون و هیات همراه از شرکت‌های تولیدی استان قم بازدید کردند.

در این بازدید یک‌روزه که با حضور نجفی عضو هیات مدیره، مدیر امور بانکداری شرکتی و مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری و هیات همراه انجام شد علاوه بر بازدید از شرکت‌های تولیدی فعال استان قم، جلسات تخصصی نیز جهت بررسی نیازها و درخواست‌های این شرکت‌ها برگزار شد.

نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این بازدیدها ضمن تقدیر از مدیران شرکت کیمیای بهروزی که در عرصه تولید و به‌ویژه امر صادرات فعال هستند، مهم‌ترین هدف بانک توسعه تعاون را حمایت از تولید و اشتغال بیان و خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک عامل طرح اشتغال پایدار روستایی و فراگیر تاکنون توانسته است با ارائه این تسهیلات در سراسر کشور اشتغال‌زایی مناسبی را در سطح استان‌های کشور ایجاد کند.

در ادامه برنامه عضو هیات مدیره و هیات همراه از شرکت‌های بلندای صنعت شکوهیه، صدرانگین پاسارگاد و آیریک دانه شکوهیه بازدید به عمل آوردند که این شرکت‌ها با دریافت ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و ۷۰ میلیارد ریال حد اعتباری توانسته‌اند اشتغال مناسبی را جهت جوانان استان فراهم آورند.

همچنین در ادامه بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه و آیین کلنگ زنی شرکت کیمیا پلیمرعماد نیز انجام پذیرفت و پس از برگزاری نشست‌های تخصصی با شرکت‌ها مهم‌ترین نیازها و درخواست شرکت‌ها از سوی مدیران شرکت‌ها مطرح شد.

عضو هیات مدیره در خصوص این نیازها دستورات لازم جهت پیگیریی های بعدی را صادر کرد که ازجمله آن‌ها می‌توان به ارائه خدمات ارزی برای شرکت‌های فعال استان و ارائه تسهیلات سرمایه در گردش با قید تسریع برای این مشتریان فعال اشاره داشت.

در ادامه بازدید از شرکت فریدولین که در زمینهٔ تولید انواع لباسشویی فعالیت دارد انجام پذیرفت در این دیدار صمیمی، حیدری مدیرعامل شرکت درخواست راه‌اندازی واحدهای ارزی در استان قم را کرد و نجفی در این برنامه از روند تولید انواع لوازم‌خانگی بازدید به عمل آورد و ضمن تقدیر از مدیران شرکت بابت اشتغال‌زایی بالا و تولید لوازم داخلی فعالیت شرکت را در زمان کنونی بسیار با ارزش دانست.

برنامه بعدی، حضور در معادن منگنز ونارچ واقع در ۳۰ کیلومتری شهر قم بود که در جلسه با مدیران معدن، شیخ‌زاده مدیر امور مشتریان آمادگی بانک توسعه تعاون نسبت به ارائه خدمات اعتباری به کارگران معدن از طریق تفاهم‌نامه را اعلام کرد.

در پایان این بازدید یک‌روزه عضو هیئت‌مدیره با هیئت همراه ضمن حضور در مرقد مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیه) به زیارت بانوی کریمه پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =