پست بانک

نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل پست‌بانک‌ اظهار داشت: عملکرد شش ماهه اول سال‌جاری نشان از دستیابی به ثبات و حرکت در مسیر صحیح حرکت برنامه‌های تدوین‌شده و نزدیک‌شدن به سوددهی بانک است.

به گزارش ایبِنا  و به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، دکتر شیری  در کارگاه آموزشی کارگروه پایش و کنترل درگاه‌های الکترونیک این بانک ضمن تأکید بر همگرائی و برنامه‌ریزی صحیح صف و ستاد در اجرای مأموریت‌های بانک در کارگاه آموزشی کارگروه پایش و کنترل درگاه‌های الکترونیک این بانک ضمن تأکید بر همگرائی و برنامه‌ریزی صحیح صف و ستاد در اجرای مأموریت‌های بانکدرادامه افزود: هماهنگی و هم‌جهت بودن در اجرای برنامه‌ها موجب توانمندی و قدرتمندی می‌شود و وجود کارشناسان متعهد و متخصص در حوزه‌های مختلف عامل تعیین‌کننده برای هماهنگی بین واحدهای برنامه ریز و عملیات است.
شیری؛ شعب و باجه‌های بانکی درسطح کشور را نقطه اتصال بانک با جامعه هدف دانست و اظهارداشت: اگر آنها بصورت کارا و منسجم فعالیت نمایند قطعاً ذینفعان و مشتریان به ویژه سهامداران از مزایای بیشتری بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به این نکته که بدنه اصلی بانک، نقش توسعه‌ای را دارا می‌باشد تصریح کرد: باید در ماه‌های باقی مانده تا پایان سال‌جاری برنامه ابلاغی را تا رسیدن به اهداف تعیین‌شده بخوبی پیش ببریم تا در سال ۱۳۹۹ درقالب استراتژی تدوین شده و بلندمدت حرکت کنیم.
وی درپایان ضمن ارائه گزارش عملکرد بانک طی نیمه اول سال ۱۳۹۸و تشریح شاخص‌های مختلف ترازنامه بانک و تأکید بر تلاش مضاعف مجموعه بانک، رهنمودها و توصیه‌های لازم را نیز به کارشناسان حوزه‌های روابط عمومی و بازاریابی، فناوری اطلاعات و باجه‌های بانکی در راستای پیشبرد اهداف بانک ارائه نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =