نشست ایثارگران

جلسه هم‌اندیشی شورای مشاوران امور ایثارگران مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی بانک صنعت و معدن در مجموعه فرهنگی – آموزشی این بانک برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، در این جلسه که حجت الاسلام و المسلمین حسن ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، اصغر پاک طینت عضو هیأت مدیره و ذبیح الله سلمانی مدیر امور سرمایه انسانی این بانک در آن حضور داشتند حجت الاسلام ثقفی با اشاره به نقش ارزشمند ایثارگران بیان کرد: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران و رعایت شأن و منزلت آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که امنیت امروز ما مرهون از خودگذشتگی آنان است.

وی افزود: باید در برابر تحرکات دشمنان که با هدف ایجاد ناامیدی از نظام صورت می گیرد، هوشیار باشیم و با کوتاهی در انجام وظایف کاری نکنیم که به حساب کل نظام منظور شود.

اصغر پاک طینت نیز با بیان اینکه هر اقدامی که برای ایثارگران انجام دهیم، در حد جبران فداکاری آنان نیست، عنوان داشت: هدف ما این است که با الهام از آموزه های شهیدان و رزمندگان اسلام در سازمان خود انسان پرورش دهیم.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن تأکید کرد: رفع موانع رفاهی و معیشتی خانواده های ایثارگران اولویت ماست و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی شود. در این جلسه دکتر ذبیح الله سلمانی اظهار داشت: اگر در حوزه رسیدگی به امور ایثارگران مشکلی وجود دارد به دلیل عدم اشراف به قوانین مربوطه است.

وی خاطرنشان کرد: بهای ایثار و شهادت را با مادیات نمی توان جبران کرد اما برای رفع چالش های پیش روی ایثارگران قوانین جامعی وجود دارد که باید در هر مورد به آن رجوع نماییم و تمامی درخواست هایی که بر طبق قوانین و مقررات جاری باشد به سرعت مورد رسیدگی و پاسخگویی قرار می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =