گزارش تصویری معارفه رییس پژوهشکده پولی و بانکی

مراسم معارفه دکتر شاپور محمدی؛ رییس پژوهشکده پولی بانکی برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پژوهشکده پولی وبانکی، مراسم معارفه دکتر شاپور محمدی رییس جدید پژوهشکده پولی و بانکی با حضور دکتر اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، دکتر ابوالفضل نجارزاده، معاون اداری و مالی بانک مرکزی، هومن رضا مدنی شاهرودی مدیرکل حوزه هیئت عامل بانک مرکزی و مدیران پژوهشکده پولی و بانکی برگزار شد.

دراین مراسم، اکبر کمیجانی، اظهار داشت: رییس کل بانک مرکزی پس از بررسی به این جمع بندی رسیدند که دکتر شاپور محمدی سکان هدایت پژوهشکده پولی و بانکی را به عهده گیرد.

وی  با اشاره به سوابق اکادمیک و اجرایی دکتر محمدی، تصریح کرد: که ایشان از فرهیختگان دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران هستند و طی سال های گذشته مسئولیت های متعددی از جمله ریاست سازمان بورس، معاون اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی و ...  را به عهده داشتند و این مساله به این معنا است که با مبانی نظری اقتصاد و مدیریت به ویژه مدیریت مالی و تلفیق آن با تجربیات متعدد آشنایی دارد.

کمیجانی با تاکید بر سطح علمی بالای پژوهشگران و اعضای هیات علمی و مدیران گروه های مختلف در پژوهشکده پولی و بانکی، گفت: امید دارم با حضور  رییس جدید، شاهد شکوفایی بیش از پیش فعالیت های پژوهشی باشیم.

در ادامه دکتر ابوالفضل نجارزاده، معاون اداری و مالی بانک مرکزی نیز اظهار داشت: دکتر محمدی سابقه کاری و رزومه شخصی خوبی دارند و جز معدود اقتصاددان هایی است که هم زمان با جایگاه علمی در حوزه اجرائی کشور نیز فعالیت دارند و فردی خوشنام است.

وی ادامه داد: با این انتخاب رییس کل بانک مرکزی، همکاران در پژوهشکده باید به آینده امیدوار باشند و آرزوی توفیق روزافزون برای دکتر محمدی دارم.

دکتر شاپور محمدی رییس پژوهشکده پولی و بانکی با تاکید بر مبارک بودن همزمانی آغاز ماه مبارک رمضان و اولین روز کاری در پژوهشکده گفت: از اعتماد رییس کل بانک مرکزی به بنده تشکر میکنم و بی شک خوشنامی پژوهشکده مرهون زحمات همکاران درمجموعه است.

دکتر محمدی، تدوین برنامه ۵ ساله  و چشم انداز پژوهشکده را  از برنامه ها خود اعلام کردو گفت:  برای تدوین این برنامه  هماهنگی های مناسبی با بانک مرکزی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =