پذیره نویسی

با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (ETF) در بانک ملی ایران ادامه دارد

به گزارش ایبِنا از  روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با توسعه و تقویت زیرساخت های خدمات الکترونیک و غیرحضوری خود در تلاش است این بار هم در کنار مشتریان و هموطنان عزیز باشد تا در کنار دولت در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گام بردارد.
از این رو و به جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (ETF) از طریق سامانه اینترنتی «بام»،  اپلیکیشن «بله»، سامانه اینترنتی IPG، اپلیکیشن ایوا و «نشان بانک» در اپلیکیشن آپ امکان پذیر است.
همچنین واحد ارتباط مردمی شرکت های داده ورزی سداد، پرداخت الکترونیک سداد و آسان پرداخت پرشین، امور مربوط به عملیات با اپلیکیشن ها و درگاه ها را پاسخگو خواهند بود.
لازم به ذکر است، پذیره نویسی از بامداد روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد و تا این زمان بدلیل غیرحضوری بودن روش های بانک ملی ایران با استقبال بسیار خوبی مواجه بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =