مسکن

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن موافقت کردند، اما جزئیات این طرح برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران مجلس ارجاع شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) مجلس شورای اسلامی، کلیات طرح دوفوریت جهش تولید و تامین مسکن با ۱۶۲ رای موافق، ۳۹ رای مخالف و ۲ رای ممتنع از مجموع ۲۱۱ نماینده حاضر در صحن تصویب شد.

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در توضیح ارجاع جزئیات این طرح به کمیسیون عمران گفت: گفته شده که لازم است جزئیات این طرح در کمیسیون بررسی شود و نظر بعضی از کمیسیون های تخصصی مجلس مانند کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه در این موضوع مهم است.

وی ادامه داد: طبق ماده ۱۵۲ آیین نامه، ارجاع مواد قانون را در کمیسیون می گذاریم و همکاران یک هفته فرصت دارند گزارش را اصلاح کرده و در دستور کار صحن قرار دهند. البته دولت هم با ارجاع موافق است.

در ادامه نمایندگان با ارجاع جزییات طرح به کمیسیون عمران مجلس با ۱۵۵ رای موافق، ۴۲ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۲۱۳ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند. گفتنی است، محمدرضا رضایی کوچی به عنوان رییس کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی درخصوص این طرح به نمایندگان مجلس ارائه کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =