خدارحمی

مدیرعامل بانک کشاورزی به همراه وزیر جهادکشاورزی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از مجتمع گلخانه ای ٤٠ هکتاری منوجان بازدید کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی جنوب استان کرمان، روح اله خدارحمی، در مراسم افتتاح ٦ هکتار طرح توسعه ای این پروژه با اشاره به تاثیر اینگونه مجموعه ها در کشور گفت: با حمایت های دولت محترم و همراهی وزیر محترم جهاد کشاورزی، با نهایت تلاش منابع لازم برای تکمیل این مجتمع وسایر پروژه های مشابه در کشور را تامین می کنیم.

وی خطاب به سرمایه گذاران پروژه های گلخانه ای نوید داد: بدون هیچگونه نگرانی از بابت تامین منابع مالی، با تمام توان جلو بروید و مطمئن باشید که بانک کشاورزی در کنار شماست. مدیرعامل بانک کشاورزی یکی از راه های جهش تولید در کشاورزی کشور را مدرن سازی کشاورزی عنوان کرد و افزود: طرح های گلخانه ای این مسیر را هموار کرده اند.

خدارحمی با اشاره به حمایت بانک کشاورزی از طرح های گلخانه ای در کشور اظهار داشت: سال گذشته با وجود محدویت تامین یارانه، با حمایت بانک کشاورزی و تلاش های صورت گرفته، ۱۳۰۰هکتار گلخانه مدرن به گلخانه های کشور اضافه شد.

قابل به ذکر است؛ مجتمع گلخانه ای ٤٠ هکتاری منوجان، مجموعه ای عظیم با خاک، آب و هوای مناسب و زیرساخت های لازم از بزرگترین مجتمع های گلخانه ای استان محسوب می شود و بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه پرداخت شده و اشتغالزایی ٤٨ نفر را به دنبال داشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =