بازدید مدیر عامل بانک رفاه کارگران از بیمارستان قلب شهید رجایی تهران

مدیرعامل بانک رفاه کارگران از بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بازدید و با رئیس این بیمارستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، لله گانی مدیرعامل این بانک با حضور در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، با دکتر نوحی رئیس این بیمارستان دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر عامل بانک رفاه کارگران در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های کادر پزشکی، ارائه خدمات به فعالان حوزه درمان را جزو افتخارات بانک رفاه کارگران برشمرد و بر ادامه همکاری های متقابل این بانک با دانشگاه های علوم پزشکی و بیمارستان های کشور تأکید کرد.

در ادامه این بازدید، لله گانی با کارکنان شعبه بانک رفاه کارگران مستقر در این بیمارستان نیز دیدار و گفت و گو کرد و با تقدیر از تلاش های آن ها در خدمت رسانی به مشتریان در این شرایط حساس، از نزدیک در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفت.

شایان ذکر است، بانک رفاه کارگران بیشترین شعب مستقر در بیمارستان های کشور را دارد و کارکنان این بانک همراه و همگام، کادر درمان، در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند. بازدید مدیرعامل این بانک از بیمارستان ها در ایام شیوع ویروس کرونا به منظور قدردانی ازکارکنان بانک و کادر درمان کشور انجام می شود. 

 گفتنی است، مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی (بیمارستان قلب شهید رجایی) در سال ۱۳۵۳ افتتاح شد و با بیش از ۴۵ سال قدمت، یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های قلب در آسیا به شمار می‌رود و در حال حاضر بیش از ۵۵۰ تخت بستری دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =