طلا و سکه

این هفته از شهریورماه، قیمت طلا و سکه با نوسانات اندکی همراه بود که ناشی از تغییرات قیمت انس جهانی و دلار بود.

به گزارش ایبِنا، قیمت طلا و سکه در اولین روز از هفته گذشته  با پیروی از افت بهای طلای جهانی در روز جمعه و افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان رسید. قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان بود.

در بازار طلای روز شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و۱۷۴ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت داشت. نیم‌سکه، شش میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار معامله شد و  قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

روز یکشنبه اما قیمت طلا و سکه بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۸۷ هزار تومان رسید. قیمت طلا همچنین با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی در رقم ۱۷۸۷ دلار ثابت ماند.

قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۲ میلیون و ۸۷ هزار تومان بود. در بازار طلای این روز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۶۷ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت داشت. نیم‌سکه، شش میلیون و ۵۰ هزار تومان در بازار معامله شد، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و دو میلیون و ۲۹۸ هزار تومان است.

قیمت طلا و سکه روز دوشنبه بر خلاف رشد بهای طلای جهانی، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به کانال ۱۱ میلیون تومانی بازگشت و رقم ۱۱ میلیون و ۸۹۲ هزار تومانی را به ثبت رساند.  همچنین قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۳۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۹۲ هزار تومان یود.

در بازار طلای دوشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۵۳ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت داشت. نیم‌سکه، شش میلیون تومان در بازار معامله شد، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۲۶۰ هزار تومان به فروش رسید.

سه‌شنبه هفته گذشته قیمت طلا و سکه با نوسانات اندک و برخلاف رشد بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۲ هزار تومان رسید. قیمت سکه تمام طرح قدیم نیز ۱۱میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲ هزار تومان بود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۶۴ هزار تومان قیمت داشت. نیم‌سکه، شش میلیون و ۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۶۰۴ هزار تومان و دو میلیون و ۲۶۱ هزار تومان ثبت شد.

قیمت طلا و سکه روز چهارشنبه دوباره وارد کانال ۱۲ میلیون تومانی شد و بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۹۳۴ هزار تومان رسید. قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۳۴ هزار تومان بود. هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت داشت. نیم‌سکه، شش میلیون تومان در بازار معامله شد، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۵۶۸ هزار تومان و دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بود.

آخرین روز از هفته، قیمت طلا و سکه تحت تاثیر کاهش بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت نیم سکه به شش میلیون تومان رسید.

قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان بود. در بازار طلای این روز  هر گرم طلای ۱۸ عیار، با قیمت یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۳۲۴ تومان به ثبت رسید.  نیم‌سکه، شش میلیون تومان در بازار مورد معامله قرار گرفت، قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =