• ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
  • خبرنگار: sadeghi
  • کد خبر: 129458
image-20220103114423-1.png

جشنواره میلیاردی شرکت پرداخت الکترونیک سداد از ابتدای دی‌ماه جاری تا پایان سال ۱۴۰۰ برای پذیرندگان فعال سداد برگزار می‌شود.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، به پاس قدردانی از همراهی پذیرندگان، شرکت پرداخت الکترونیک سداد، برگزاری جشنواره‌ای با جوایز میلیاردی را آغاز کرده است.

این جشنواره که ویژه پذیرندگان دستگاه‌های کارتخوان سداد است، همزمان با شروع فصل زمستان (اول دی‌ماه) تا پایان سال جاری (۲۹ اسفندماه) برگزار می‌شود. (امتیازات از یک دقیقه بامداد یکم دی‌ماه محاسبه می‌شود.) پذیرندگان جهت شرکت در این جشنواره باید حداقل امتیاز لازم (معادل ۱۰۰ امتیاز) را برای ورود به قرعه‌کشی ماهانه کسب کنند.

در این جشنواره در پایان ماه‌های دی، بهمن و اسفند قرعه‌کشی یک میلیارد تومانی برای ۱۰۰ پذیرنده انجام می‌شود که براساس آن به هر یک از برندگان قرعه‌کشی ۱۰ میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

پذیرندگان برای افزایش امتیازهای خود می‌توانند به ازای هر تراکنش پرداخت قبض و خرید شارژ یک امتیاز، هر تراکنش خرید بالای ۱۰هزار تومان یک امتیاز، هر یک میلیون تومان کارکرد روی دستگاه‌های کارتخوان سداد ۵ امتیاز و با نصب اپلیکیشن ایوا (ارسال عدد ۱ به ۲۰۰۰۴۴۴) ۵۰ امتیاز کسب کنند. مجموع امتیازهای هر پذیرنده باید در طول یک ماه حداقل به عدد ۱۰۰ برسد تا امکان شرکت در قرعه‌کشی ماهانه را داشته باشد.

پذیرندگان می‌توانند از طریق نصب اپلیکیشن ایوا و ورود به منوی «سداد و صد جایزه» یا شماره‌گیری کد دستوری #۱۰۰*۷۳۷*  تعداد امتیازهای کسب شده در هر ماه و جزئیات امتیازهای خود را مشاهده کنند.

لازم به‌ذکر است که قرعه‌کشی ماهانه برندگان به‌صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام سداد به آدرس sadad_co @ انجام شده و اسامی برندگان از طریق وب‌سایت و دیگر رسانه‌های مجازی اطلاع‌رسانی شرکت می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =