بانک رفاه کارگران

دکتر اسماعیل للـه گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن میلاد خجسته حضرت زهرا(س)، روز زن و مادر، در پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: 

میلاد فرخنده و با سعادت دخت گرامی نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و گرامیداشت مقام و منزلت مادر را تبریک و تهنیت  عرض می نمایم.  

حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی کامل از یک بانوی ارجمند در تمامی ابعاد وجودی است. برخوردار بودن از ویژگی هایی نظیر تعهد، مسئولیت‌شناسی و مادر و همسری فداکار، او را به عنوان الگویی مناسب و تحول آفرین به زنان امروز معرفی می کند. 

نام‌گذاری روز زن و گرامیداشت مقام مادر به مناسبت تولد دردانه پیامبر گرامی اسلام(ص)، فرصتی است تا از تلاش های زنان و مادران فداکار ایرانی تقدیر و  فرهنگ و سیره حضرت صدیقه طاهره (س)  و بازشناسی ابعاد زندگی پر برکت آن حضرت را در جامعه ترویج کنیم. 

در عصرکنونی، زنان و مادران در جایگاه تربیت و رشد انسانی جامعه، بی تردید نقش تعیین‌کننده و بی‌بدیلی دارند. حضور و مشارکت گسترده آن ها در فعالیت های اجتماعی- اقتصادی نشان دهنده این نقش بی بدیل در رشد و توسعه کشور و تکامل نظام خانواده است. نقشی که زنان در قالب آن، خود را به زیور عفاف، دانش و شجاعت می آرایند و در خانه و جامعه رسالت خود را به نیکی ایفاء می کنند. 
موفقیت و شادکامی تمامی بانوان ایران اسلامی را از خداوند سبحان مسألت می‌نمایم.  

                                                                                                                                   اسماعیل للـه گانی
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =