• ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  • کد خبر: 132589
مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه پرداخت الکترونیک پاسارگاد برگزار شد و این شرکت به ازای هر سهم، ۴۶۰ ریال سود تقسیم کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد؛ مجمع سالانه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با حضور حداکثری سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار و پس از استماع گزارش فعالیت هیات مدیره، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی عملکرد دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ بررسی و تصویب شد.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد توانست با ثبت رشد ۵۳.۷ درصدی در شاخص تعداد تراکنش و رشد ۸۷.۱۳ درصدی در شاخص مبلغ تراکنش، برای دومین سال متوالی، عنوان رشدیابنده‌ترین شرکت فعال در حوزه پرداخت را به خود اختصاص دهد و در جمع ۵ شرکت برتر حوزه پرداخت قرار گیرد. این در حالیست که رشد صنعت پرداخت در این دو شاخص به ترتیب از اعداد ۱۷.۱۵ و ۳۳.۰۹ درصد فراتر نرفته است.

طبق گزارش مذکور در پایان دوره مالی، سهم بازار پرداخت الکترونیک پاسارگاد در تعداد پایانه فروشگاهی فعال تراکنش دار به ۱۶.۷۲ رسیده و با رشد ۳۹.۴۵ درصدی طی سال ۱۴۰۰ از جایگاه پنجم به جایگاه نخست این شاخص دست یافته است.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، ضمن ارایه راهکارهای متنوع پرداخت الکترونیک، تلاش دارد با پایبندی به نوآوری و ارتباط بین دانش و خلاقیت، ماموریت خود را مبنی بر فراهم کردن بستری امن و جامع در حوزه پرداخت و فناوری مالی برای تمامی افراد جامعه محقق سازد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =