FATF

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه گزارش درباره FATF و ارایه آن به هیات رییسه مجلس و شورای عالی امنیت ملی خبر داد.

به گزارش ایبِنا، محمدرضا پورابراهیمی با تشریح جلسه کمیته FATF گفت: گزارش نهایی FATF بزودی به هیات رییسه مجلس و شورای عالی امنیت ملی ارایه می‌شود. رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: در صورت آماده شدن گزارش کمیته FATF کمیسیون علاوه بر ارسال آن به هیات رییسه مجلس یک نسخه نیز در اختیار شورای عالی امنیت ملی قرار می‌گیرد.

پور ابراهیمی ادامه داد: فصول گزارش در رابطه با FATF آماده شده و فصل جمع بندی و پیشنهادات نهایی باید ظرف چند روز آینده تهیه شود. آخرین بیانیه FATF در کشور اسپانیا که در مدت اخیر صادر شده توسط اعضای کمیته FATF کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار گرفت، البته بخشی از گزارشات وزارت اقتصاد در این رابطه نیز بررسی شد که باید گزارش کامل توسط وزارتخانه مذکور ارایه شود.

وی ادامه داد: در صورت آماده شدن گزارش کمیته FATF کمیسیون اقتصادی مجلس علاوه بر ارسال گزارش به هیات رییسه مجلس یک نسخه از آن نیز به شورای عالی امنیت ملی ارسال می شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خانه ملت یادآور شد: پیش بینی می شود گزارش در رابطه با FATF در کمیسیون اقتصادی مجلس تا هفته آتی جمع بندی شده و در نهایت بعد از رأی گیری و تصویب آن در کمیسیون بعد از تعطیلات تابستانی، گزارش نهایی در جلسه غیرعلنی مجلس قرائت می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =