اتاق بازرگانی

رئیس اتاق ایران با حضور در وزارت امور اقتصاد و دارایی گفت: مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار درخواست مهم بخش خصوصی از دولت دوازدهم است.

به گزارش ایبِنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق ایران، غلامحسین شافعی به همراه پدرام سلطانی، مسعود خوانساری، محمدرضا انصاری، حسین سلاح‌ورزی، کیوان کاشفی و علاء میرمحمدصادقی در دفتر مسعود کرباسیان حاضر شدند و برای وزیر جدید اقتصاد آرزوی موفقیت کردند.

رئیس اتاق ایران در این نشست ضمن تبریک به مسعود کرباسیان و اشاره به سابقه حضور او در پارلمان بخش‌خصوصی، ابراز امیدواری کرد که اهداف تعیین شده برای دولت دوازدهم در زمینه اقتصاد عملی شود.

غلامحسین شافعی در این دیدار، سوابق مسعود کرباسیان در رفع موانع کسب‌و کار در گمرک را به فال نیک گرفت و تسری این رویکرد در زمان تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی را خواستار شد.

رئیس پارلمان بخش‌خصوصی، حضور محمد نهاوندیان به عنوان معاون اقتصادی رئس‌جمهور و مسعود کرباسیان در جایگاه وزارت اقتصاد را به عنوان کسانی که سابقه حضور در پارلمان بخش خصوصی را دارند، خوشایند دانست.

شافعی گفت: شناخت دغدغه‌های بخش‌خصوصی و فعالان تولید، می‌تواند به نقهط قوت فعالیت اقتصادی دولت تبدیل شود و در تصمیم‌گیری‌ها یاری‌بخش مسوولان دولتی باشد.

رئیس اتاق ایران، مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار را درخواست مهم بخش خصوصی از دولت دوازدهم دانست و گفت: هیات مقررات‌زدایی در وزارت اقتصاد، اقداماتی داشته است اما نتیجه مطلوب مورد نظر بخش‌خصوصی هنوز حاصل نشده و نیازمند سرعت‌بخشی به این فرایند است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =