نمایشگاه

سومین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE ۲۰۱۷)، با ۳ سمینار، ۳ نشست تخصصی و ۳ کارگاه آموزشی، دوم تا چهارم آبان میزبان علاقمندان حوزه صنایع مالی و بانکی خواهد بود.

به گزارش ایبِنا، نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition)، با شعار، "نبض کسب و کار در تراکنش می زند"، یک نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی است. نمایشگاه تراکنش ایران در سال های ۹۵ و ۹۶ با موفقیت برگزار شد و توانست فعالان این عرصه را دور هم جمع کند.

در رویداد ۲۰۱۷ ITE، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت (PSP ها)، تولیدکنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار در صنعت بانک‌داری و پرداخت، شرکت‌های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی، سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی، ارائه‌دهندگان خدمات و راه‌کارهای پرداخت الکترونیک و شرکت‌های تازه کار و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند.

نمایشگاه تراکنش ایران (ITE ۲۰۱۷) با ۳ سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ ۳ نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و ۳ کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت اشیاء»، «داده های عظیم» و «بلاک چین»  به همراه ۴۰ کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد.

همزمان با این نمایشگاه، جشنواره بزرگ «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاران خطرپذیر، برپا خواهد شد.

همچنین پیش بینی می شود ۹۰ سخنران از فعالان حوزه بانکداری الکترونیک، در نمایشگاه حضور داشته باشند و به تبادل اطلاعات با مخاطبان علاقه مند در این حوزه بپردازند.

با توجه به سند چشم انداز ۱۴۰۴ و با راهبرد "ایران را مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی منطقه خواهیم کرد" و با رویکرد "توسعه کسب و کارهای بخش حقوقی در حوزه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی"، دوم تا چهارم آبانماه در مجتمع نمایشگاهی شهر (بوستان گفت وگو) در تهران برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =