• ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • خبرنگار: sadeghi
  • کد خبر: 75355
وام ازدواج

بانک مسکن در راستای اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی برای پاسخ به تقاضای تسهیلات ازدواج، موفق شد به همه ثبت‌نام‌کننده‌ها، تسهیلات پرداخت کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، آخرین آمار و اطلاعات مربوط به روند پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن حاکی از آن است که در فاصله ابتدای مرداد تا پایان شهریور امسال که طرح ویژه مصوب بانک مرکزی برای پاسخ فوری به تقاضای تسهیلات ازدواج در بانک‌های عامل به اجرا درآمد، شعب بانک مسکن در سراسر کشور موفق شدند بیش از ۳۵ هزار فقره تسهیلات ازدواج به ثبت­­‌نام‌کننده­‌های حاضر در صف تقاضا، پرداخت کنند.

در حال حاضر، به واسطه پاسخ به موقع بانک مسکن به این نوع تقاضا، ‌ صف تسهیلات ازدواج به معنای انتظار دریافت از سوی ثبت‌نام‌کننده­‌ها وجود ندارد و همه زوج‌هایی که در بانک مسکن اقدام به نام‌نویسی و ثبت درخواست کرده بودند، تسهیلات ازدواج خود را دریافت کرده‌اند.

عملکرد بانک مسکن در اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج به گونه­‌ای بوده که حجم پرداخت این تسهیلات به لحاظ فقره طی دو ماه منتهی به پایان تابستان، معادل ۳۹ درصد کل پرداختی تسهیلات ازدواج بانک مسکن در ۱۸ ماه گذشته بوده است.

بانک مسکن از ابتدای سال ۹۵ تا پایان شهریور امسال، ۹۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است که ۳۵ هزار فقره از آنها، در فاصله ابتدای مرداد ۹۶ تا ابتدای مهر ۹۶ بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =