• ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • کد خبر: 77075
ایران کیش

مدیر پروژه سی ان جی ایران کیش از تامین ۲۴۰۰جایگاه سوخت CNG از سوی این شرکت خبر داد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی  ایران کیش، دستگاه پرداخت الکترونیکی CNG ایران کیش درهفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی خودروهای دوگانه سوز اقیانوسیه و آسیا(آنگوا) که هر دوسال یک بار برگزار می شود به نمایش درآمد .

آنگوا دارای ۶۵ عضو از ۱۸ کشور دنیاست و چین، کره جنوبی، مالزی، تایلند، فیلیپین و هند کشورهای برگزار کننده همایش در سال‌های گذشته بوده اند؛ امسال ایران برای نخستین بار میزبان این همایش است.

 همایشی با حضور ۵۶ شرکت خارجی و داخلی که تامین کننده تجهیزات سی ان جی واقلام مرتبط با آن هستند، دستاوردهای عرصه سی ان جی و توانایی هایشان را به نمایش می گذارند و در این میان ایران کیش تنها شرکتی است که با نمایش دستگاه های پرداخت cng  دراین همایش و نمایشگاه حضور دارد.

 نصب ۱۰ جایگاه دیگر

برهمین اساس حسین قاسمی مدیر پروژه سی ان جی ایران کیش ، درباره حضور ایران کیش در این نمایشگاه با اشاره به اینکه پرداخت الکترونیکی در هیچ یک از جایگاه های سی ان جی چه درداخل کشور و چه در خارج از کشور (آسیا و اقیانوسیه) انجام نمی شود، اظهار داشت: این محصول برای نخستین بار درکشور و منطقه توسط ایران کیش راه اندازی و اجرایی شد.

وی با بیان اینکه تقاضا برای این محصول از تمام استان های ایران وجود داشته است، گفت: به دلیل اینکه تجهیزات "سی ان جی" با فشار ۲۲۰ بار کار می کند ساخت چنین دستگاهی ایمنی و شرایط خاص خودش را دارد، برای پرداخت الکترونیکی جایگاه های سوخت، ساخت یک کیوسک با  تجهیزات و استانداردهای مرتبط با نصب سی ان جی لازم داشتیم، این کار در ایران کیش صورت گرفت، ایران کیش استاندارهای لازمه را اخذ، یک جایگاه را به عنوان سمپل نصب و اجرایی کرد و در حال نصب  ۱۰جایگاه دیگر نیز در کشور است.

مدیر پروژه سی ان جی ایران کیش با بیان اینکه راه اندازی ۴ جایگاه سوخت در مشهد و ۶ جایگاه سوخت دیگر در تهران به زودی عملیاتی می شود، اظهار داشت: ایران کیش به همراه بانک تجارت متولی نصب  ۲۴۰۰  کیوسک پرداخت الکترونیکی در جایگاه های سوخت کشور است.

قاسمی افزود : شرکت پخش فراورده های نفتی در ایران  ۳۸ منطقه دارد. این ۳۸ منطقه اداره و نظارت جایگاه ها را برعهده دارند  ازهمین رو  بیشتر بازدیدکننده های محصول ایران کیش در نمایشگاه آنگوا  نیز  مدیران بخش سی ان جی یا کارکنان مناطق مختلف هستند .

حل یک معضل قدیمی

مدیر پروژه سی ان جی ایران کیش در ادامه توضیح داد : عدم رند شدن عدد میزان سوختگیری، یک معضل در دستگاه های  سی ان جی است. در حالی که در سوخت گیری  بنزین تنظیم اینکه شما آن عدد را رند و سوختگیری کنید با خودتان است. اما در سی ان جی به دلایل ایمنی و... نازل توسط اپراتور نصب و پایان سوختگیری قطع می شود، کمبود پول خرد باعث شده  همواره در دادو ستدها بین اپراتور و صاحب خودرو یک نارضایتی به وجود بیاید، دستگاه های "سی ان جی"ایران کیش این معضل را حل کرده است. شرکت پخش نیز به شدت ازاین موضوع استقبال می کند تا هرچه سریعتر این دستگاه ها در سطح کشور نصب شود.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه و همایش آنگوا از نهم تا یازدهم آبان ماه در ایران ودر نمایشگاه بین المللی برج میلاد برگزار شد. همایشی که  به‌طور مشترک چهار نهاد اتحادیه گاز طبیعی فشرده شده (سی‌ان‌جی) ایران، اتحادیه تولیدکنندگان تجهیزات سی‌ان‌جی ایران، اتحادیه سوخت‌های جایگزین و انجمن سوخت‌های جایگزین مسئولیت اداره آن را برعهده داشتند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =