مسکن مهر

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: برخی از واحدهای بدون متقاضی در دست تعاونی‌ها و انبوه سازان است که باید وزارت تعاون راه حلی برای آن پیدا کنند.

به گزارش ایبِنا، جواد حق شناس درباره مسکن مهر فاقد متقاضی شهرهای زیر ۲۵ هزارنفر جمعیت گفت: مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت به چند دلیل متقاضی ندارند، واحدهایی که تقاضای خرید دارند اما متقاضیان در تامین آورده مشکل دارند و برخی واحدها نیز بدلیل نبود خدماتی چون راه دسترسی، اب و برق و ... فاقد متقاضی هستند.

وی افزود: مسکن حمایتی، اجتماعی طرح دولت است که به بخشی از مسکن مهر کمک می کند تا مورد بهره برداری قرار گیرد همچنین اگر تقاضا برای مسکن مهر فاقد متقاضی وجود داشته باشد تا ۷ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند.

حق شناس با اشاره به اینکه درشهرهای زیر ۲۵ هزار نفرجمعیت، حدود ۸۵۰ شهر از شهرهای کوچک دراختیار بنیاد مسکن است ادامه داد: ۳۴۷ هزار واحد مسکونی مسکن مهر را آغاز کردیم و در حال حاضر بالغ بر ۳۱۳ هزار واحد به اتمام رسیده و نزدیک به ۳۰۰ هزار واحد از این واحدهای مسکونی سند اعیانی دریافت کردند .

وی با اشاره به اینکه باید خدمات همپای ساخت واحدها پیش برود ادامه داد: برخی واحد های مسکن مهر در بخش تامین خدمات مانند سیستم فاضلات، آب و برق و ... مشکلاتی دارد که اگر برطرف شود به اتمام می رسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =