زلزله کرمانشاه

وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به مدیر عامل بانک مسکن، اجرای مجموعه ای اقدامات برای مناطق زلزله زده غرب کشور با تاکید بر پروژه های مسکن مهر را ابلاغ کرد.

به گزارش ایبِنا، عباس آخوندی در نامه ای به محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن آورده است: همانگونه که اطلاع دارید در اثر وقوع زلزله مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ در برخی شهرها و روستاهای استان کرمانشاه، بخشی از واحدهای مسکن مهر سرپل ذهاب، قصر شیرین و اسلام‌ آباد غرب آسیب دیده که مطابق گزارش‌های اولیه عمدتا در قسمت‌های نما، دیوارها و جداگرهای میان‌ قابی بوده و نیازمند بازسازی و بهسازی هستند.

وی افزوده است: در این راستا آقای مهندس مهرآبادی قائم مقام اینجانب در طرح مسکن مهر و آقای دکتر مظاهریان معاون مسکن و ساختمان به محل اعزام و پس از تشکیل جلسه در استانداری و گفتگو با آسیب‌ دیدگان، مقرر شده است تا نسبت به موارد ذیل سریعا اقدام شود.

۱- پیرو هماهنگی‌های قبلی قائم‌ مقام وزیر در طرح مسکن مهر به تمامی تسهیلات‌گیرندگان مسکن مهر در شهرهایی که از زلزله مذکور آسیب دیده‌اند و کارت فروش اقساطی دارند، مدت ۲ سال تنفس اعطا شود.

۲- شرکت بیمه طرف قرارداد با بانک مسکن سریعا نسبت به ارزیابی دقیق و واقعی و هم‌چنین برآورد خسارات وارده به واحدها اقدام و موضوع را گزارش نماید تا سریعا جهت بازسازی به متقاضیان پرداخت شود.

لذا شایسته است بر اساس تصمیمات اتخاذ شده اقدام و از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =