بانک سامان

بانک سامان با اعلام زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود در آستانه بازگشایی نماد قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، بانک سامان که نماد «سامان» در فرابورس معاملات آن انجام می شود با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال اعلام کرد، نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران را برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵ روز شنبه ۱۶ دی ماه ۹۶ برگزار می کند.

بر اساس اعلام بانک سامان، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۶ دی ماه ۹۶ درمحل مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر «عج»، نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار می شود.

دستور جلسه مجمع

همچنین استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره  و تعیین پاداش هیئت مدیره دستور جلسه مجمع بانک سامان اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

در همین حال بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک سامان که نماد «سامان» که در بازار پایه «ب» فرابورس فعالیت دارد، متوقف است.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد : «P/E» سهام این بانک ۱۳.۱۳ مرتبه و «EPS» آن نیز ۶۳ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

 بر اساس گزارش ایبِنا، پنج سهامدار عمده بانک سامان، شامل «موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران با ۷.۸۰۰، موسسه صندوق حمایت وبازنشستگی کارکنان فولاد با ۵ درصد، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات با ۴.۰۴۰ درصد، یک شخص حقیقی با ۳.۹۴۰ درصد و گروه مالی بانک پارسیان با ۳.۰۵۰ درصد» است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =