شاخص

شاخص کل در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۲ فروردین ماه ۹۷ نسبت به هفته قبل با ۸۶۴ واحد کاهش معادل ۰.۹ درصد کاهش همراه شد.

به گزارش ایبِنا، در پایان معاملات هفته منتهی ۲۲ فروردین ماه ۹۷، شاخص کل با ۸۶۴ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۹۶۲۸۷ واحد رسید. بر اساس این گزارش، شاخص بازار اول با ۶۶۳ واحد کاهش  به رقم ۶۸۰۶۹ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۱۵۷۸ واحد کاهش عدد ۲۰۶۷۵۸ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول با یک درصد  و ۰.۸ درصد کاهش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.

از سویی دیگر، در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۹۰۵۹ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۳۱۹ درصد افزایش یافته است. این گزارش می افزاید: در ضمن تعداد ۴۱۹۷ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۳۰۸ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۲۸۱ درصد و ۲۴۲ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که تعداد ۷۲ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۷۳۲ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۱۰۵۴ درصد و ۱۰۴۲ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =