• ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • کد خبر: 88150
به پرداخت ملت

افزایش سرمایه ۵۳ درصدی شرکت به پرداخت ملت معادل ۵۰ میلیارد تومان در مجمع عمومی فوق‌العاده تصویب شد و در این روند سرمایه این شرکت به ۱۴۵ میلیارد تومان می رسد.

به گزارش ایبِنا به نقل از به پرداخت، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت به ‌پرداخت ملت با حضور محمدعلی ترابیان مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، داریوش روحی معاون مالی اداری هلدینگ بانک ملت، شهریار خلیلی نماینده سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت، امید صباغ نماینده ساختمانی ملت، حمیدرضا کردلویی معاون مالی اداری شرکت به‌پرداخت ملت و نماینده سازمان بورس به منظورتصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و تغییر اساسنامه برگزار شد.

افزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت با هدف تحقق نوسازی پایانه های قدیمی به تعداد ۲۲۰ هزار دستگاه، مدل سازی سویچ قدیمی و جایگزینی آن، توسعه و باسازی دستگاه های پوز مستقر در ۳۵۰۰ جایگاه سوخت، تامین جریان نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت انجام می گیرد.

بر اساس این گزارش، مجمع رای به افزایش سرمایه ۵۳ درصدی  برابر با ۵۰ میلیارد تومان داد که در نتیجه سرمایه ۹۵ میلیارد تومانی شرکت به پرداخت ملت  با این افزایش سرمایه که از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین می شود به ۱۴۵ میلیارد تومان خواهد رسید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =