پست بانک

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: تقویت باجه‌های بانکی از برنامه های اصلی این بانک است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، خسرو فرحی در مراسم معارفه رئیس جدید اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها افزود: باجه‌های بانکی، نقطه قوت این بانک و یک اهرم توانمند برای ارائه خدمات سازمان‌های مختلف در روستاها هستند و نقش آنها در تأمین رفاه روستائیان و کمک به ایجاد اشتغال روستائی مورد توجه دولت و مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

فرحی اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها را از واحدهای حائز اهمیت بانک دانست و تصریح کرد: هم وظایف درون سازمانی برای ارتباط با باجه های بانکی و واحدهای ستادی و اجرائی و هم وظایف بیرون سازمانی برای اخذ مجوزهای لازم و تسهیل واگذاری خدمات سازمان ها به باجه ها دارای گستردگی و حساسیت بالائی است که در اداره کل بانکداری خرد و امور باجه ها تحقق می یابد.

وی افزود: ماموریت باجه های بانکی در خدمت رسانی به مناطق روستائی از وظایف اصلی پست بانک ایران است و برای تحقق برنامه های دولت در رونق اقتصاد روستاها و تقویت تولید داخلی باید تمام واحدهای ستادی و اجرائی، باجه های بانکی را حمایت کنند.

گفتنی است: در این مراسم سیدحسین ابطحی بعنوان رئیس جدید اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌های بانکی معرفی شد و از زحمات محمدابراهیم عین‌علیان رئیس پیشین این اداره کل و تلاش ارزنده وی در راستای ساماندهی باجه‌ها تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =