بانک صنعت و معدن

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: قرارداد تسهیلات ارزی ۲ طرح مهم صنعتی در صندوق توسعه ملی به عاملیت بانک صنعت و معدن به امضاء رسید.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، محسن رستمی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: قرارداد تسهیلات ارزی ۲ طرح مهم صنعتی در صندوق توسعه ملی به عاملیت بانک صنعت و معدن به امضاء رسید.

رستمی افزود: زرین کود با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد تومانی، قابلیت ایجاد اشتغال ۸۰ نفری و با تسهیلات مصوب ۱۴ میلیون دلار و همچنین طرح کاغذ معدنی خسروی با سرمایه گذاری ۴۸ میلیارد تومانی، اشتغال ۳۷ نفری و با تسهیلات مصوب ۷ میلیون دلاری از جمله این طرح ها است که می توان از آن به عنوان یکی از مهم ترین اقدام های انجام شده سازمان در حوزه صنعت در چهار ماهه نخست سال جاری اشاره کرد.
وی بیان داشت : امسال بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۲ هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی سه هزار نفر در استان به بهره برداری می رسد.

محسن رستمی تصریح کرد: کارخانه ها و واحدهایی همچون ذوب آهن، قوطی سازی، سرم سازی و رب گوجه فرنگی از جمله واحدهای صنعتی است که در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =