• ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • کد خبر: 90524
سکه

قیمت سکه امامی امروز در بازار تهران با افزایش ۱۳۴ تومانی به ۴ میلیون و ۵۴ هزار تومان رسید و دلار نیز به قیمت ۱۰ هزار و ۶۷ تومان داد و ستد شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز سه شنبه ششم شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۱۳۴ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته با رقم ۴ میلیون و ۵۴ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۹۰ هزار تومان رشد نسبت به روز دوشنبه به ارزش ۳ میلیون و ۶۵۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۷۰ هزار تومان افزایش در مدت مشابه یک میلیون و ۸۲۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۴۰ هزار تومان رشد به ارزش ۹۶۳ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی نیز با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۵۱۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۸ هزار و ۶۰۰ تومان رشد به ارزش ۳۰۸ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین براساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۸ هزار و ۹۱۳ تومان و هر پوند ۱۳ هزار و ۲۵۳ تومان به فروش رسید. دلار آمریکا نیز ۱۰ هزار و ۶۷ تومان داد و ستد شد و هر یوآن چین نیز به قیمت یک هزار و ۱۵۱ تومان در بازار قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

       نوع سکه و ارز        

    شنبه                 یکشنبه             دوشنبه           سه شنبه       

سکه امامی

۳.۸۱۰.۰۰۰ ۳.۸۴۰.۰۰۰ ۳.۹۲۰.۰۰۰ ۴.۰۵۴.۰۰۰

سکه بهار آزادی

۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۶۶.۰۰۰ ۳.۶۵۶.۰۰۰

نیم سکه

۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۷۴۴.۰۰۰ ۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۸۲۴.۰۰۰

ربع سکه

۹۰۳.۰۰۰ ۹۰۳.۰۰۰ ۹۲۳.۰۰۰ ۹۶۳.۰۰۰

سکه گرمی

۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰ ۵۱۲.۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۲۹۳.۰۰۰ ۲۹۴.۸۰۰ ۲۹۹.۸۰۰ ۳۰۸.۴۰۰

دلار

۹.۴۵۸ ۸.۴۳۶ ۸.۳۹۵ ۱۰.۰۶۷

یورو

۹.۳۱۷ ۹.۳۵۳ ۸.۹۹۳ ۸.۹۱۳

پوند

۱۳.۱۸۴ ۱۱.۸۰۰ ۱۳.۳۷۹ ۱۳.۲۵۳

 یوآن

۱.۱۸۵ ۱.۱۳۴ ۱.۱۲۳ ۱.۱۵۱

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =