سکه و ارز جدید

قیمت سکه بهار آزادی امروز در بازار تهران در حالی ۴۴ هزار تومان کاهش یافت که دلار نیز با افت قیمت در آستانه ۸۷ هزار تومان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز چهارشنبه هفتم شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۴۴ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته با رقم ۴ میلیون و یک هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار تومان افت نسبت به روز سه‌شنبه به ارزش ۳ میلیون و ۶۰۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان افزایش در مدت مشابه یک میلیون و ۸۴۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۰ هزار تومان رشد به ارزش ۹۸۳ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی نیز با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز سه‌شنبه به قیمت ۵۲۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۸۰۰ تومان افت به ارزش ۳۰۷ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین براساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۹ هزار و ۲۹۳ تومان و هر پوند ۱۳ هزار و ۵۲۵ تومان به فروش رسید. دلار آمریکا نیز ۸ هزار و ۳۳ تومان داد و ستد شد و هر یوآن چین نیز به قیمت یک هزار و ۱۲۸ تومان در بازار قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه

سکه امامی

۳.۸۱۰.۰۰۰ ۳.۸۴۰.۰۰۰ ۳.۹۲۰.۰۰۰ ۴.۰۵۴.۰۰۰ ۴۰۱۰۰۰۰

سکه بهار آزادی

۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۶۶.۰۰۰ ۳.۶۵۶.۰۰۰ ۳۶۰۶۰۰۰

نیم سکه

۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۷۴۴.۰۰۰ ۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۸۲۴.۰۰۰ ۱۸۴۴۰۰۰

ربع سکه

۹۰۳.۰۰۰ ۹۰۳.۰۰۰ ۹۲۳.۰۰۰ ۹۶۳.۰۰۰ ۹۸۳۰۰۰

سکه گرمی

۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰ ۵۱۲.۰۰۰ ۵۲۲۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۲۹۳.۰۰۰ ۲۹۴.۸۰۰ ۲۹۹.۸۰۰ ۳۰۸.۴۰۰ ۳۰۷۸۰۰

دلار

۹.۴۵۸ ۸.۴۳۶ ۸.۳۹۵ ۱۰.۰۶۷ ۸۰۳۳

یورو

۹.۳۱۷ ۹.۳۵۳ ۸.۹۹۳ ۸.۹۱۳ ۹۲۹۳

پوند

۱۳.۱۸۴ ۱۱.۸۰۰ ۱۳.۳۷۹ ۱۳.۲۵۳ ۱۳۵۲۵

 یوآن

۱.۱۸۵ ۱.۱۳۴ ۱.۱۲۳ ۱.۱۵۱ ۱۱۲۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =