تالار شیشه‌ای در یک روز کاری

طی ۱۵۵ روز معاملاتی از ابتدای امسال تاکنون، ۱۰۰۶ هزار و ۳۷۱میلیارد ریال سهم و حق تقدم در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.

به گزارش ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۵۵ روز معاملاتی تعداد ۳۳۵میلیارد و ۴۲۴میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۰۶هزار و ۳۷۱میلیارد ریال در ۱۹میلیون و ۲۶۴هزار و ۸۵۱دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۲۲۷میلیارد و ۵۴۸میلیون سهم به ارزش ۵۸۷هزار و ۱۲میلیارد ریال در ۱۰میلیون و ۵۵۰هزار و ۴۸۴نوبت در بازار اول؛ ۱۰۲میلیارد و ۵۴۲میلیون سهم به ارزش ۳۲۵هزار و ۲۷۹میلیارد ریال در ۸میلیون و ۵۲۶هزار و ۲۷۵نوبت در بازار دوم؛ ۶۰میلیون سهم به ارزش ۵۸هزار و ۴۳۱میلیارد ریال در ۲۵هزار و ۴۹۷نوبت در بازار بدهی؛ یک میلیارد و ۴۰۰میلیون سهم به ارزش ۵۷میلیارد ریال در ۲ هزار و ۹۹۲نوبت در بازار مشتقه و ۳میلیارد و ۴۶۷میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۳۵هزار و ۵۹۱میلیارد ریال در ۱۵۶هزار و ۳۱۱نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۹۶هزار و ۲۹۰واحد آغاز کرده است تاکنون با ۸۵هزار و ۷۰۴واحد افزایش معادل ۸۹درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۸۱هزار و ۹۹۴واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۶۷هزار و ۱۲۵واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۵۰هزار و ۳۷۶واحد افزایش مواجه شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =