بانک صنعت و معدن

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن در مراسم معارفه حسن ابارشی مدیر عامل جدید شرکت صرافی صنعت و معدن گفت: این شرکت باید بعنوان یک بازوی اجرایی فعال، بانک صنعت و معدن را در تامین پروژه ها یاری کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وی ضمن بیان این مطلب افزود: در حال حاضر با تلاش های انجام شده توسط مدیران بانک و شرکت صرافی خصوصا مدیر عامل سابق شرکت زمینه های مناسب برای فعالیت بهتر و بیشتر فراهم شده و لازم است حداکثر استفاده از تمامی ظرفیت های شرکت در چارچوب اساسنامه آن برای تحقق اهداف بانک به عمل آید.

وی بیان داشت علیرغم محدودیت هایی که ضوابط و مقررات قانونی برای فعالیت های شرکت های تابعه بانک ها قائل شده اند شرکت های صرافی وابسته به بانک ها با عنایت به سهم و نقشی که در تحقق و پیشبرد اهداف بانک ها می توانند داشته باشند به عنوان یکی از مصادیق شرکت های ابزاری از این محدودیت ها مستثنی بوده و لذا انتظار می رود این شرکت با تلاش بیش از پیش و تقبل بخشی از عملیات ارزی تامین پروژه ها و تسریع در انجام عملیات مذکور، بانک را در تامین مالی ارزی به موقع پروژه ها به ویژه پروژه های نیمه تمام یاری نماید.

موحدنژاد ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات مجید خلق دوست مدیر عامل پیشین صرافی صنعت و معدن و با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی مدیر عامل جدید خصوصا در حوزه مالی و بانکی اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =