بانک صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بازدیدی که از واحدهای صنعتی استان اردبیل داشت، گفت: این بانک با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی برای ۱۵۰۰ نفر در این استان ایجاد کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این بانک، حسین مهری رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن ضمن بیان این مطلب افزود: این سرمایه گذاری در بحث ایجاد واحدهای تولیدی، طرح های توسعه ای واحدهای صنعتی و نیز تامین سرمایه در گردش آنها بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ درصد اشتغال استان اردبیل مربوط به بخش صنعت است، بیان کرد: بانک صنعت و معدن برای تامین سرمایه و اعتبار مورد نیاز سرمایه گذاران این استان از آمادگی لازم برخوردار است.

مهری تاکید کرد: هر واحد صنعتی که در زمینه تامین سرمایه و مسایل مالی دارای مشکل باشد این بانک آن را مورد حمایت قرار داده و در این زمینه کلینیک ارزیابی تشکیل داده است تا قابلیت ها و ظرفیت های استان ها از سوی بانک شناسایی شده و در نتیجه واحد های تولیدی و صنعتی در ورود به بازار رقابت مشکلی نداشته باشند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن همچنین با اشاره به اینکه این بانک ۵۵۰ هزار میلیارد ریال در پنج سال اخیر در بخش صنعت و معدن کشور سرمایه گذاری کرده، افزود: از طریق فایناس نیز بانک ۱۹ میلیارد یورو برای طرح های مختلف اعتبار اختصاص داده است که برخی از این طرح ها بهره برداری شده، برخی در دست احداث بوده و برخی نیز در مرحله جذب اعتبار می باشد.

به گفته وی، این بانک همچنین در بحث زیرساخت ها نیز سرمایه گذاری هایی داشته که از جمله آن می توان به طرح های حمل و نقل، انرژی، تامین آب صنایع از طریق آب شیرین کن ها، پتروشیمی و خرید هواپیما اشاره کرد.

مهری در این سفر از طرح های آرتا پلاست، آرتا ویل تایر، آذر ساروج، رویای هفت آسمان سبلان و کارخانه مایوان (تولید مینی بوس) در استان اردبیل بازدید کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =