پست بانک

مدیرعامل پست بانک ایران در بیست‌وسومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت:پست بانک‌ایران پوشش مناسبی برای خدمات و تکمیل فعالیت‌های نظام بانکی در کشور است.

به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی پست بانک، دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در بیست‌وسومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارائی که به میزبانی این بانک در محل تاریخی موزه ارتباطات برگزار شد ضمن خیرمقدم به مدعوین و با اشاره به مصادف شدن جلسه مذکور با آغاز بیست و سومین سال فعالیت این بانک گفت: گستردگی حضور پست بانک درسطح کشور پوشش مناسبی برای خدمات و تکمیل فعالیت‌های نظام بانکی در مناطق روستائی، عشایری و کم برخوردار است.

وی در ادامه ضمن قدرانی از وزارت امور اقتصادی و دارائی به جهت حمایت از مجموعه های اقتصادی و اشاره به اثرات مثبت این مهم درسطح کشور اظهارداشت: روابط عمومی‌ها مسئولیت خطیری را در سازمان‌ها عهده‌دار می‌باشند که هم‌افزائی و همدلی مجموعه‌های اطلاع رسانی وزارت اقتصاد و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه آن درراستای تعامل سازنده با مردم بسیار ضروری است و باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشت.

فرحی با اشاره به پوشش بانکی ٢٦ درصدی جمعیت کشور توسط پست بانک در ۷ هزار روستای محوری و کانونی گفت: این بانک با تعامل با حوزه های مختلف مجموعه وزارت اقتصاد، همکاری‌های موفقی داشته است که امیدواریم این تعامل سازنده با بهره‌مندی از ظرفیت های متقابل یکدیگر روند افزایشی درراستای خدمات‌رسانی بیشتر به هموطنان داشته باشد.

مدیرعامل پست‌بانک ایران ضمن اعلام حمایت از فعالیت های شرکت‌های دانش بنیان و حوزه های IT و ICT گفت: پست بانک با توجه به عاملیت بانکی صندوق توسعه ملی، آمادگی کامل برای حمایت از طرح‌های دارای توجیه اقتصادی در حوزه های مذکور را دارد که خوشبختانه در راستای این مهم اقدامات بسیار مهمی صورت گرفته است.

سیدمالک حسینی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارائی در نشست مذکور ضمن تبریک آغاز بیست‌وسومین سال فعالیت پست‌بانک‌ایران گفت: این بانک محصول مستقل نظام پس از انقلاب و اثرات انقلاب اسلامی است.

وی افزود: جنس خدمات پست بانک منحصر به فرد بوده و مطابق با شعارها و آرمان‌های انقلاب است که همان توجه ویژه به روستاها و حاشیه‌های شهرها می‌باشد و خوشبختانه این بانک درراستای این مهم موجب کاهش فاصله طبقاتی و گسترش برابری و عدالت در امر خدمات‌رسانی بانکی و توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک درسطح کشور بویژه در روستاها و مناطق محروم شده است.

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارائی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت عنوان‌کرد: امروز در شرایطی هستیم که باید درکنار هم باشیم و با همدلی به یکدیگر کمک کنیم تا با سرعت بیشتری به حل مشکلات اقتصادی بپردازیم. گفتنی است، در این جلسه مدیران روابط عمومی بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت های بورسی حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =